UPS 550VA/300W runtime extins utilizeaza un acumulator (neinclus) TED UPS Expert TED000354
UPS 550VA/300W runtime extins utilizeaza un acumulator (neinclus) TED UPS Expert TED000354, capacitate nominala: 550VA, putere nominala: 300W
Meco
Brand
Meco
Cod produs
M06253
Stoc
Lipsă stoc
Rating
Prețuri corecte
Garanția prețurilor corecte
Poze reale
Realizate de echipa noastră
Livrare rapidă
La prețuri oneste și corecte
În SICAP
Produse disponibile în sistemul SICAP
Deschidere colet
La toate livrările
Peste 8000 repere
Pentru toate nevoile
Peste 50.000 clienți
Ne-au acordat încrederea lor
Experiență
Peste 20 ani de experiență
Descriere Produs
Caracteristici:
Capacitate nominala: 550VA
Putere nominala: 300W
Transformator: transformator toroidal CRGO
Interfata: LED Grafic
Stare afisare: Functionare / incarcare /
Frecventa baterie: 50Hz
Tensiune intrare: 140 - 275VAC
Iesire: 230V +/-1% pentru invertor / 195-240V +/ -8% pentru forma de unda AVR
Unda sinusoidala pura
Distorsiunea undei: <=3%
Timp de transfer de polaritate inversa: < =6ms
Tensiune baterie: 12V DC
Sistem de racire: Da
Temperatura de functionare: 0 - 40 C grade
Temperatura de depozitare: -15 - 45 C grade
Transformator toroidal CRGO adevarat, pierderi statice mai mici, mai multa economie de energie.
Tehnologie de urmarire automata a frecventei integrate, compatibila cu generatorul.
Cu o gama larga AVR 140-275Vac va ofera o tensiune stabila in modul retea.
Incarcatorul inteligent in 3 trepte va protejeaza cel mai bine bateria.
Control MCU de mare viteza pe 32 de biti cu detectare precisa.
Recenzii Clienți
PNG, JPG, GIF · max. 5MB
Cumpărate frecvent împreună
Bec led E27 lumina rece 6400k 18W echivalent 155W  36.000ore
peste 30 produse
Bec led Ted107C E27 lumina calda 2700k 7W
peste 60 produse
Plafoniera led rotunda lumina rece 24W 6400K
4 produse
Plafoniera led rotunda 24W cu Switch 3000K/4000K/6500K
10 produse
Bec led E27 lumina calda 2700k 18W echivalent 180W 36.000 ore
peste 70 produse
Bec led 30W 250W lumina rece Ted001085
peste 40 produse
Bec led E27 lumina rece 6400K 15W 36.000 ore 150W
peste 50 produse
Plafoniera led rotunda lumina rece 18W 6400K diamentru 22.5 cm 1600 lumeni