UPS 900VA/500W runtime extins TED UPS Expert TED000361
UPS 900VA/500W runtime extins TED UPS Expert TED000361, capacitate nominala: 900VA, putere nominala: 500W.
Meco
Brand
Meco
Cod produs
M06254
Stoc
Lipsă stoc
Rating
Prețuri corecte
Garanția prețurilor corecte
Poze reale
Realizate de echipa noastră
Livrare rapidă
La prețuri oneste și corecte
În SICAP
Produse disponibile în sistemul SICAP
Deschidere colet
La toate livrările
Peste 8000 repere
Pentru toate nevoile
Peste 50.000 clienți
Ne-au acordat încrederea lor
Experiență
Peste 20 ani de experiență
Descriere Produs
Caracteristici:
Capacitate nominala: 900VA
Putere nominala: 500W
Transformator: transformator toroidal CRGO
Interfata: LED Grafic
Stare afisare: Functionare / incarcare /
Frecventa baterie: 50Hz
Tensiune intrare: 140 - 275VAC
Iesire: 230V +/-1% pentru invertor / 195-240V +/ -8% pentru forma de unda AVR: Unda sinusoidala pura
Distorsiunea undei: <=3%
Timp de transfer de polaritate inversa: < =6ms
Tensiune baterie: 12V DC
Sistem de racire: Da
Temperatura de functionare: 0 - 40 C grade
Temperatura de depozitare: -15 - 45 C grade
Transformator toroidal CRGO adevarat, pierderi statice mai mici, mai multa economie de energie.
Tehnologie de urmarire automata a frecventei integrate, compatibila cu generatorul.
Cu o gama larga AVR 140-275Vac va ofera o tensiune stabila in modul retea.
incarcatorul inteligent in 3 trepte va protejeaza cel mai bine bateria.
Control MCU de mare viteza pe 32 de biti cu detectare precisa.
Recenzii Clienți
PNG, JPG, GIF · max. 5MB
Cumpărate frecvent împreună
Bec led E27 lumina rece 6400k 18W echivalent 155W  36.000ore
peste 30 produse
Bec led Ted107R E27 lumina rece 6400k 7W
19 produse
Bec led E27 lumina calda 2700k 15W 36.000 ore 150W
29 produse
BEC LED E27 10W lumina rece TED000460 A60
peste 40 produse
Bec led 30W 250W lumina rece Ted001085
peste 40 produse
Plafoniera led rotunda lumina rece 18W 6400K diamentru 22.5 cm 1600 lumeni
11 produse
Plafoniera led rotunda 24W cu Switch 3000K/4000K/6500K